Jsme neformální skupina obyčejných občanů, kteří vidí absolutní nutnost okamžitě změnit zákon o soukromých exekutorech. Máme zatím neformální název: Trváme Na Zrušení Soukromých Exekutorů.
V naši republice dennodenně soukromí exekutoři ničí další a další slušné rodiny. Jsou teď běžné případy, kdy na základě údajně nezaplacené pokuty v MHD v roce 1994, exekutor slušným lidem zastaví dům či byt a vymáhá částky okolo 10ti čí 20ti tisíc korun. Není způsob se proti tomu bránit.
Proto spojíme své síly abychom účinně tlačili na Ministerstvo Spravedlnosti a naše vážené poslance a senátory, aby do prvního ledna 2012 sjednali nápravu tohoto nehorázného bezpráví. Prosíme všechny rozumné občané aby se k této iniciativě připojili.
Chystáme Petice. Budeme navštěvovat poslanecké kanceláře se jasnými písemnými požadavky. Nepřestaneme dokud v této věci nebude obrovská změna.
Spojte se s nami na adrese: ExekuceJenFerove@seznam.cz

čtvrtek 1. září 2011

ExekuceJenFerove

Abychom opravdu účinně působili na poslance a senátory, je třeba mít hodně hlasů. Pokud i Vy chcete, aby se tento špatný zákon zásadně změnil, přidejte se k nám. Stačí psát email na adresu: ExekuceJenFerove@seznam.cz a budete zařazený do databáze. Budeme Vám posílat aktuální zprávy o tom, co se děje, komu píšeme, která skupina lidí jde navštivit kterého poslance a s jakými požadavky a pod. Jakákoli spolupráce rozumných občanů je velmi vítána.

Předem děkujeme za Váš zájem o spravedlivou věc

Žádné komentáře:

Okomentovat