Jsme neformální skupina obyčejných občanů, kteří vidí absolutní nutnost okamžitě změnit zákon o soukromých exekutorech. Máme zatím neformální název: Trváme Na Zrušení Soukromých Exekutorů.
V naši republice dennodenně soukromí exekutoři ničí další a další slušné rodiny. Jsou teď běžné případy, kdy na základě údajně nezaplacené pokuty v MHD v roce 1994, exekutor slušným lidem zastaví dům či byt a vymáhá částky okolo 10ti čí 20ti tisíc korun. Není způsob se proti tomu bránit.
Proto spojíme své síly abychom účinně tlačili na Ministerstvo Spravedlnosti a naše vážené poslance a senátory, aby do prvního ledna 2012 sjednali nápravu tohoto nehorázného bezpráví. Prosíme všechny rozumné občané aby se k této iniciativě připojili.
Chystáme Petice. Budeme navštěvovat poslanecké kanceláře se jasnými písemnými požadavky. Nepřestaneme dokud v této věci nebude obrovská změna.
Spojte se s nami na adrese: ExekuceJenFerove@seznam.cz

čtvrtek 1. září 2011

Naš plan

Dostal jsem dobrou radu. Zformulujte požadavek do jednoduché formy a zorganizuj skupiny po 5 lidech ve všech regionech, aby osobně navštívili poslanecké kanceláře v době, kdy tam mají poslanci úřadovat a tam předložili svůj požadavek a chtěli od poslance jasné vyjádření (je to jeho povinnost vůči voličům). To vše ať účastníci řádně zdokumentují (včetně toho, jak se mnozí poslanci vyhýbají kontaktu) a potom se to dá zveřejňovat včetně videa na youtube a pod. Není problém na takovou návštěvu přizvat případně i nějakého novináře. To je akce, která má smysl (ne nějaké psaní, které nikdo nečte) a do takové akce jsem ochoten i jít. Co Vy na to?

Žádné komentáře:

Okomentovat