Jsme neformální skupina obyčejných občanů, kteří vidí absolutní nutnost okamžitě změnit zákon o soukromých exekutorech. Máme zatím neformální název: Trváme Na Zrušení Soukromých Exekutorů.
V naši republice dennodenně soukromí exekutoři ničí další a další slušné rodiny. Jsou teď běžné případy, kdy na základě údajně nezaplacené pokuty v MHD v roce 1994, exekutor slušným lidem zastaví dům či byt a vymáhá částky okolo 10ti čí 20ti tisíc korun. Není způsob se proti tomu bránit.
Proto spojíme své síly abychom účinně tlačili na Ministerstvo Spravedlnosti a naše vážené poslance a senátory, aby do prvního ledna 2012 sjednali nápravu tohoto nehorázného bezpráví. Prosíme všechny rozumné občané aby se k této iniciativě připojili.
Chystáme Petice. Budeme navštěvovat poslanecké kanceláře se jasnými písemnými požadavky. Nepřestaneme dokud v této věci nebude obrovská změna.
Spojte se s nami na adrese: ExekuceJenFerove@seznam.cz

čtvrtek 1. září 2011

14 000,-Kč do kapes exekutora

Čistou náhodou jsem dnes narazil na znamou a zmínil jsem o naší FB Skupině a ona hned začala vykladat jak 3krát na ni valeli exekuci kvůli udajnému nezaplacení pokut v MHD Prahy v 90tých letech. Kvůli jednomu pokutu ve vyšší 206,-Kč jí odstavili byt za třimiliony korun a naučtovali 14 000,-Kč vypalné. Kamoška má plno znamých: advokátů, a i jednoho soudce. Branila co se dalo, ale všichni ji řekli, že je to marné ať Ti prachy prostě předá. ... to je 7000% navyšení... slovy SEDM TISÍC PROCENT navyšení... toto není lichva? Kvůli každé takové prkotině, co už dávno mělo být promlčený zbohatnou exekutoři a rodiny se ničí? Pane Ministře, Chceme konkretní plan jak se k prvnímu ledna 2012 se toto bezpraví zmízí z našeho státu.

1 komentář:

  1. Já nemám moc běžné jmeno... ale můj soused je Pavel Čermák. Těch je v republice tolik, že je to jen otázka času co exekutoři najdou nějaký starý zaznám, že nějaký Čermák něco dluží a zastaví mu dům, a naučtují desítky tísíc... dost chytře "omylem" dokažou plést adresy nebo rodná čísla... Pozvete všechny své přátele sem... Je nutný s tímto skončit ještě letos.

    OdpovědětVymazat