Jsme neformální skupina obyčejných občanů, kteří vidí absolutní nutnost okamžitě změnit zákon o soukromých exekutorech. Máme zatím neformální název: Trváme Na Zrušení Soukromých Exekutorů.
V naši republice dennodenně soukromí exekutoři ničí další a další slušné rodiny. Jsou teď běžné případy, kdy na základě údajně nezaplacené pokuty v MHD v roce 1994, exekutor slušným lidem zastaví dům či byt a vymáhá částky okolo 10ti čí 20ti tisíc korun. Není způsob se proti tomu bránit.
Proto spojíme své síly abychom účinně tlačili na Ministerstvo Spravedlnosti a naše vážené poslance a senátory, aby do prvního ledna 2012 sjednali nápravu tohoto nehorázného bezpráví. Prosíme všechny rozumné občané aby se k této iniciativě připojili.
Chystáme Petice. Budeme navštěvovat poslanecké kanceláře se jasnými písemnými požadavky. Nepřestaneme dokud v této věci nebude obrovská změna.
Spojte se s nami na adrese: ExekuceJenFerove@seznam.cz

čtvrtek 1. září 2011

Nebudem moralizovat

Moralizování celkově tady neprospěje... Jedna moje známá viděla moje přispěvky tu a napsala, že má jiný názor... tak půl hodiny rozebírala se mnou "osobní zodpovědnosti" a tak až jsme přišli na to, že OBA JASNĚ VÍME, že ten zákon je špatný. Jestli je dlužník anděl nebo hajzl, jestli exekutor je slušný nebo grázl je úplně jedno. TEN ZÁKON JE ŠPATNÝ, a MUSÍME HO ZMĚNIT!!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat