Jsme neformální skupina obyčejných občanů, kteří vidí absolutní nutnost okamžitě změnit zákon o soukromých exekutorech. Máme zatím neformální název: Trváme Na Zrušení Soukromých Exekutorů.
V naši republice dennodenně soukromí exekutoři ničí další a další slušné rodiny. Jsou teď běžné případy, kdy na základě údajně nezaplacené pokuty v MHD v roce 1994, exekutor slušným lidem zastaví dům či byt a vymáhá částky okolo 10ti čí 20ti tisíc korun. Není způsob se proti tomu bránit.
Proto spojíme své síly abychom účinně tlačili na Ministerstvo Spravedlnosti a naše vážené poslance a senátory, aby do prvního ledna 2012 sjednali nápravu tohoto nehorázného bezpráví. Prosíme všechny rozumné občané aby se k této iniciativě připojili.
Chystáme Petice. Budeme navštěvovat poslanecké kanceláře se jasnými písemnými požadavky. Nepřestaneme dokud v této věci nebude obrovská změna.
Spojte se s nami na adrese: ExekuceJenFerove@seznam.cz

čtvrtek 1. září 2011

Je nutný změnit tři zákony

Je nutný změnit tři zákony: 1. Zákon o exekutorech (hlavní téma této skupiny) 2. Zákon o osobních bankrotech (vedlejší ale souvísí) a 3. Zákon o lichvě, o kterém tak míní Eva. Provident, Home Credit a podobně vydělavají velmi hezky na lidech o kterých předem dobře ví, že nemůžou vratit půjčené penize. To je podstata lichvy a je velmi jednoduchý toto vymytit.

Žádné komentáře:

Okomentovat