Jsme neformální skupina obyčejných občanů, kteří vidí absolutní nutnost okamžitě změnit zákon o soukromých exekutorech. Máme zatím neformální název: Trváme Na Zrušení Soukromých Exekutorů.
V naši republice dennodenně soukromí exekutoři ničí další a další slušné rodiny. Jsou teď běžné případy, kdy na základě údajně nezaplacené pokuty v MHD v roce 1994, exekutor slušným lidem zastaví dům či byt a vymáhá částky okolo 10ti čí 20ti tisíc korun. Není způsob se proti tomu bránit.
Proto spojíme své síly abychom účinně tlačili na Ministerstvo Spravedlnosti a naše vážené poslance a senátory, aby do prvního ledna 2012 sjednali nápravu tohoto nehorázného bezpráví. Prosíme všechny rozumné občané aby se k této iniciativě připojili.
Chystáme Petice. Budeme navštěvovat poslanecké kanceláře se jasnými písemnými požadavky. Nepřestaneme dokud v této věci nebude obrovská změna.
Spojte se s nami na adrese: ExekuceJenFerove@seznam.cz

čtvrtek 1. září 2011

Exekuce kvůli kabelovce?

Kopíruju příspěvek kamaráda z diskuse o UPC: Dneska ráno mi dorazil exekuční výměr na třicet litrů, protože jsem prý nevrátil UPC před dvěma lety modem. Modem jsem vrátil, dokonce osobně, mám od vrácení doklad. Samo UPC mi potvrdilo, že modem vedou jako vrácený, ale stejně by chtěli poslat kopii vlastního potvrzení (OMG). Exekuce samozřejmě poběží do doby, kdy si UPC vs. exekutor nedají vědět. Rada nad zlato: zaplaťte nám třicet litrů, jinak podnikneme "kroky". Zeptal jsem se, co se tedy stane s penězma, když je zaplatím a zjistí se, že to celé je ubohá fraška. Odpověď exekutora: "To já nevím, snad Vám ty peníze vrátí...". Kdy? "To se nedá říct, záleží na úřednících, dva měsíce, tři měsíce?". Bacha na ně, mají v tom bordel neskutečnej.

1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost ziskovosti

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat